Codzienna rutyna tradera w GLM TRADES

W tej sekcji omawiam szereg czynności, które powinieneś wykonywać każdego dnia przed rozpoczęciem sesji tradingowej.

Zapoznaj się z aktualnym raportem spółek i przeanalizuj go pod kątem podstawowych wytycznych.

Dodaj omawiane spółki do listy obserwowanych na stronie TradingView, kliknij link tutaj.
Nanieś na wykresy wszystkie wsparcia i opory oraz inne dane omówione w raporcie. Postaraj się o maksymalne skupienie i koncentrację podczas sesji. 

Obserwuj spółki, którymi zajmujemy się w raportach, wracaj do nich, analizuj ich ruchy. Nie przejmuj się, jeśli na początku nie rozumiesz o co chodzi w raportach lub nie wiesz jak nanieść dane na wykres. Zapisuj pytania i uczestnicz w webinarach edukacyjnych online – moi edukatorzy wytłumaczą i pokażą Ci jak poradzić sobie z tym elementem Twojej codziennej rutyny. Harmonogram spotkań z edukatorami znajduje się na platformie w panelu Grupa traderska.

Czat w pokoju traderskim służy do wysyłania alertów, wymiany rzeczowych informacji na temat zachowań rynku w danym momencie, komentowania sytuacji na gorąco.

Nazwy spółek na czacie piszemy wielkimi literami, np. AMD zamiast amd.

Po lewej stronie czatu znajduje się okno do transmisji live, gdzie podczas sesji zobaczysz podgląd moich ekranów. Trading live to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ na gorąco pokazuję zagrania na spółkach w trendzie wzrostowym, wyszukuję najlepszych okazji, przeprowadzam transakcję w czasie rzeczywistym i umożliwiam uczestnikom czatu prowadzenie zagrań razem ze mną. Zobaczysz tu także spółki z raportów i poznasz nowe, które możesz wprowadzić na listę obserwowanych.

Podczas sesji live nawiązuję do teorii omówionej w materiałach edukacyjnych, tłumaczę technikę swoich ruchów i staram się przekazać uczniom meritum wiedzy praktycznej w sposób rzeczowy i zrozumiały.

Pamiętaj, że Twoja wola osiągnięcia sukcesu musi iść w parze z zaangażowaniem, determinacją i ciągłym samodoskonaleniem. Jestem Twoim przewodnikiem i wiem, jakie przeszkody napotkasz na swojej traderskiej drodze – kiedyś i ja pokonałem ten dystans i mogę Ci tylko powiedzieć, że było warto :). Powodzenia!

ZAKŁADANIE KONTA NA TRADINGVIEW

Założyć konto na TradingView. Kliknij Tutaj

Wypełnić i założyć konto

Wybrać sobie Konto PRO+ jeżeli jest dostępny darmowy trial wybrać 30 dni testów

Wybrać pakiet PRO+ 

Aktywować konto demo

Zmienić balans konta demo

Zresetuj konto i wpisz jakim portfelem chcesz zacząć

Wpisać sumę na start

Widzimy informacje jaki mamy bilans konta

Kupujemy akcje

Wybieramy sobie potrzebne Indykatory

Kupno i sprzedaż akcji


Kolejny krok

Korzystanie z serwisu glmtrades.pl i glmtrades.com akceptujesz nasz regulamin i polityke prywatności

Copyright © 2019 GLM TRADES. All rights reserved.