“Rynki nigdy się nie mylą – za to opinie, często.”
Jesse Livermore
Inwestor

Giełda to rynek, na którym dokonuje się transakcji kupna-sprzedaży instrumentów finansowych dopuszczonych do obrotu – przede wszystkim zbywalnych papierów wartościowych (np. akcji, obligacji) oraz instrumentów pochodnych (np. kontraktów terminowych i opcji).

Akcje to papier wartościowy, dokument świadczący o udziale jego właściciela w kapitale spółki akcyjnej, upoważniający do otrzymania dywidendy i uczestnictwa w walnym zgromadzeniu akcjonariuszy.

Jeśli chcesz dokonać transakcji na giełdzie, musisz założyć sobie rachunek inwestycyjny w dowolnie wybranym biurze maklerskim. Wybierając sobie biuro maklerskie powinieneś sprawdzić, które z nich oferuje najkorzystniejsze warunki. Warto przy tym zwrócić uwagę na następujące elementy: – wysokość pobieranej przez biuro prowizji; – minimalną wysokość pierwszej wpłaty; – opłatę za założenie rachunku; – roczną opłatę.

Koszt dołączenia do grupy to tylko 220 zł miesięcznie.

To zależy od indywidualnych możliwości finansowych. Osobom zaczynającym swoją przygodę z tradingiem sugeruję kwotę 500 USD na start. 

Stop loss to zlecenie giełdowe automatycznej sprzedaży, wskazanego papieru wartościowego.

Take profit to zlecenie giełdowe czyli zlecenie realizacji zysku w tradingu.

Sesja amerykańska rozpoczyna się o godzinie 15:30 czasu polskiego (CET), a kończy się o 22:00 czasu polskiego (CET).

Broker (Dom Maklerski) to przedsiębiorstwo mające możliwość prowadzenia transakcji kupna i sprzedaży papierów wartościowych na giełdzie.

Interactive Brokers, Degiro, SureTrader i inne – wybór brokera należy wyłącznie do Ciebie. Degiro zalecane jest dla osób początkujących. Natomiast jest to tylko wybór studenta.

Każdy nowy użytkownik platformy musi przede wszystkim zapoznać się z materiałami edukacyjnymi. Bezwzględnie tego wymagam zarówno od osób początkujących, jak i tych bardziej zaawansowanych. Zaprezentowane treści dydaktyczne są punktem wyjścia do przeprowadzenia pierwszych zagrań na koncie demo. Codziennie od godz. 15.15 czasu polskiego do ok. 18.00 odbywa się transmisja na żywo z sesji tradingowej w pokoju traderskim na platformie GLM trades. Osoby zaawansowane mogą równolegle dokonywać transakcji, a dla początkujących to bezcenny materiał umożliwiający wgląd w realia daytradingu. Codziennie przed rozpoczęciem sesji publikuję raport spółek do obserwacji. Ten raport należy sumiennie analizować i nanosić wytyczne na wykresy poszczególnych spółek. Są tam wyszczególnione ceny wejścia w transakcje, ewentualne korekty, wsparcia, opory, ceny wyjścia. Raporty tworzę ze szczególną starannością, wszystkie spółki sprawdzam i osobiście je gram. Każdy użytkownik platformy ma możliwość wzięcia udziału w zajęciach indywidualnych z moim udziałem. Regularnie w tygodniu odbywają się spotkania online z moimi edukatorami, którzy wprowadzają początkujących użytkowników w proces nauki, odpowiadają na pytania, pomagają interpretować raporty, oferują wszelką niezbędną pomoc na początku fascynującej drogi day tradera. 

Instrukcję zamieściłem w materiałach edukacyjnych. 

– Codzienny raport spółek z prognozą wejść, wyjść i cenami docelowymi
– Trading Live – codzienna sesja na żywo z omówieniem poszczególnych jednostek
– Dostęp do czatu podczas sesji live, możliwość komentowania i zadawania pytań, kontakt z moderatorem 
– Sesje indywidualne ze mną po wcześniejszym ustaleniu terminu
– Dostęp do wysokiej jakości materiałów edukacyjnych. Nauka strategii i patternów, które zwiększą efektywność  transakcji zawieranych na amerykańskich rynkach akcji
– Przyjazna społeczność użytkowników platformy edukacyjnej GLM, wzajemne wsparcie i wymiana doświadczeń 

Nie można płacić w kryptowalutach.

Zajmujemy się tylko rynkiem akcji USA, ale czasami studenci poruszają temat kryptowalut. To otwarta kwestia. 

Przepraszamy, ale nie ma takiej możliwości. Dostęp do grupy nie kosztuje fortuny i ma na celu umożliwienie nauki również osobom ze skromniejszym portfelem. 

Wszystko zależy od Twojej motywacji oraz ilości czasu jaką przeznaczysz na edukację. To bardzo indywidualna kwestia. Starałem się jak najprościej przedstawić zagadnienia związanie z tradingiem i nie wprowadzać skomplikowanej teorii. Skupiam się na praktyce i udoskonalaniu sprawdzonych technik gry. Niektórym wystarczy kilka tygodni ćwiczeń na koncie demo, by następnie zacząć zarabiać na prawdziwym. Wspólny mianownik dla wszystkich poziomów zaawansowania to fakt, że nabyte umiejętności doskonali się potem całe życie. 

Dostęp do strony i materiałów jest nieograniczony dla subskrybentów – uczysz się kiedy chcesz i możesz. Masz wgląd do aktualnych i wcześniejszych raportów, do materiałów video, artykułów.

Nie. Subskrypcja to jedyny koszt. Nie wysyłam maili ani powiadomień z wezwaniem do zapłaty za dodatkowe usługi. 

Nie. Konto demo posiada opcje darmowego testowania przez miesiąc. Po tym czasie możesz zrezygnować lub wykupić abonament. Pamiętaj, że na początku nie grasz prawdziwymi pieniędzmi. Kolejny etap to założenie konta u brokera i wybór sumy. Ten temat jest również szczegółowo omówiony w materiałach edukacyjnych. 

Dołącz do szkoły

Zacznij uczyć się a wiedzę przekładaj na wyniki. Dzięki naszej wiedzy będziesz zarabiać samodzielnie bez pomocy innych.

Zarejestruj się

Rejestracja zajmuje tylko kilka minut,
po jej zakończeniu staniesz się członkiem
GLM Trades i dołączysz do naszego zespołu.

Zarabiaj

Dołącz do programu biznesowego.
Nie potrzebujesz żadnego wkładu własnego. Pracuj kiedy chcesz.

Copyright © 2020 GLM TRADES. All rights reserved.