Jak inwestować w spółki z technologią Blockchaina?

Technologia Blockchain zyskała ostatnio dużą popularność, a wielu ludzi znajduje sposoby na zarabianie na rozwijającym się przemyśle. Jeśli chcesz inwestować w technologię blockchain, rozważ zakup akcji blockchain.

Zazwyczaj rynek kryptowalut opiera się na spekulacjach. Większość ludzi nadal martwi się o to, co dzieje się na w świecie Krypto. Dzieje się tak dlatego, że walutom cyfrowym brakuje wartości wewnętrznej, w przeciwieństwie do zasobów technologii blokchainowej, które posiadają podstawową działalność gospodarczą.

Co to jest Blockchain?

Mówiąc wprost, technologia Blockchain jest technologią typu peer która pozwala jedynie na stałe lub niezmienne transakcje. Te stałe transakcje są łączone w bloki. Wszystkie te bloki są opatrzone znacznikami czasowymi i dołączone do siebie, tworząc łańcuch, który nigdy się nie kończy.

Blockchain jest zasadniczo zdecentralizowaną bazą danych, która jest używana do rejestrowania wszystkich transakcji, które mają miejsce w sieci. Większość profesjonalistów określa ją jako formę księgi publicznej.

Z drugiej strony akcje w firmach zajmujących się blockchainem mogą być definiowane jako udziały w przedsiębiorstwach, które wykorzystują technologię blockchain do tworzenia zastosowań. Istotne jest, aby zrozumieć, że istnieje bardzo niewiele akcji typu “pure-play blockchain”, które są notowane na niektórych głównych giełdach.

Jednak ze względu na rosnącą liczbę branż, które próbują przejąć technologię blokchainową, coraz więcej firm opracowuje aplikacje blokchainowe.

Powody, dlaczego warto inwestować w spółki Blockchain:

Zanim zdecydujesz się na rodzaj akcji Blockchain do inwestowania, należy wziąć pod uwagę poniższe fakty:

  1. Wszystkie inwestycje wiążą się z ryzykiem i dlatego należy inwestować tylko w dobrze ugruntowane firmy, które nie znikną z dnia na dzień.
  2. Kluczem do sukcesu są poszukiwania. Im lepiej zrozumiesz, co się dzieje, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz miał większe szanse na zdobycie listy zwycięskich akcji do zainwestowania.

Aby być w bezpieczniejszej sytuacji, należy rozważyć takich gigantów technologicznych jak Google, NVIDIA, IBM, Hitachi, Bank of America itp. Wszystkie one oferują wiele możliwości dla inwestorów z branży Blockchain. Proces zakupu akcji Blockchain jest podobny do procesu zakupu innych akcji. Jeśli chcesz ułatwić ten proces, wskazane jest, aby rozpocząć od nauczenia się handlu akcjami online.

Blockchain – spółki publiczne:

  1. IBM był pierwszą firmą, która zaoferowała Blokchain jako usługę zarówno dla małych, jak i dużych firm. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą zarabiać pieniądze szybko i bez wielkich inwestycji. Na przykład Walmart wykorzystuje IBM w swoim łańcuchu dostaw, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności.
  1. AMAZON jest to kolejny duży gracz oferujący akcje typu blockchain. Chociaż Amazon jest dobrze znany z usług e-commerce, to jednak nie stamtąd pochodzą największe zyski. Amazon ma scentralizowane i rozproszone rozwiązania BAAS. Zastosowanie Blockchain znacznie ułatwia działalność gospodarczą, zwłaszcza spedytorów, producentów i łańcuch dostaw.
  1. Bitmain to firma z siedzibą w Hong Kongu. Jest znana z wydobywania Bitcoin i składa wniosek o IPO, ale obecnie nie prowadzi działalności handlowej publicznie (trading).

Przyszłość Blockchaina:

Podobnie jak w przypadku każdej innej technologii, technologia Blockchain ma kształtować świat do 2030 roku. W tym roku uważa się, że większość rządów przyjmie pewne formy wirtualnych walut. Dzieje się tak dlatego, że waluta wirtualna (kryptowaluta) jest bardziej efektywna niż tradycyjna alternatywa walut.

Uważa się również, że technologia Blockchain przynosi protokoły o wartości tryliona dolarów. Dzisiaj, jest wyścig wśród najbardziej cenionych firm, kto osiągnie rynkową wycenę akcji w wysokości biliona dolarów.

Wreszcie, Blockchain ma na celu identyfikację rozwiązań różnych zagrożeń i problemów systemowych. Zmniejsza to ryzyko naruszenia bezpieczeństwa, zwiększa wydajność, niezawodność i samodzielność. Ponadto, platforma identyfikacji zasobów w technologii blokchainowej będzie gromadzić, przechowywać i udostępniać dane dotyczące zasobów wirtualnych i fizycznych.

Dołącz do GLM TRADES! – https://older.glmtrades.pl