Jak kupić akcje Tesli?

Jak kupić akcje Tesli?

Tesla Inc (Nasdaq: TSLA), jest firmą motoryzacyjną i energetyczną specjalizującą się w produkcji pojazdów elektrycznych. Firma ta ma siedzibę w Palo Alto, w Kalifornii.

Założona w 2003 roku pod nazwą “Tesla Motors”, jest najlepiej sprzedającym się producentem samochodów elektrycznym do 2018 roku..Tesla dostarczyła ponad 245.000 egzemplarzy swoim klientom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak kupić akcje tego koncernu, to ten artykuł jest idealny dla ciebie! 

Jakie wyniki osiągnęła Tesla od początku roku?

Tesla jest firmą notowaną na giełdzie. Debiut giełdowy odbył się 29 czerwca 2010 r., a jego cena wynosiła 17 USD za sztukę. Niespodziewane oczekiwania i szereg niespodzianek doprowadziły, że na początku  roku doszło do gwałtownego spadku wartości akcji Tesli, ale już w drugim kwartale Tesla ogłosiła, że firma dostarczyła 95.200 pojazdów. Ten szczytowy wynik na Wall Street szacuje sie że ustanawił nowy rekord.

W ciągu ostatnich 6 lat akcje Tesli spadły o 20% w ciągu tygodnia! Za każdym razem, gdy tak się dzieje, następuje odbicie. Do tej pory akcje uległy 42%-owemu spadkowi w 2019 roku, co według ekspertów ma być najgorszym wynikiem rocznym dla firmy od czasu debiutu giełdowego od 2010 roku.

Najgorszym rokiem dla Tesli był rok 2016, w którym akcje spadły o 11%. A Najlepiej wypadł rok 2013, kiedy akcje wzrosły o 344%!

No tak, ale, jak zakupić akcje tej firmy?

Wybierz właściwego brokera:

1. Degiro –  jest to holenderski dom maklerski świadczy usługi w kilkunastu krajach UE i USA. Od 2014 roku w Polsce. Broker jest notyfikowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Znany jest z tego, że oferuje najniższe prowizje na akcje, obligacje i kontrakty terminowe w Europie.

2. Interactive Brokers – Jako firma brokerska z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, firma pośredniczy w handlu opcjami, kontraktami terminowymi, forex, obligacjami i funduszami. Zapewnia bezpośredni i szybki dostęp do rynków międzynarodowych. Umożliwia aktywne i profesjonalne wykonywanie transakcji szybko. W związku z tym sieć IB może obsłużyć ponad 1 milion transakcji dziennie.

Oczywiście jest też wiele innych brokerów, takich jak: XTB, XM Group, Etoro, Plus500 itp.. 

Akcje Tesli znajdzie tak naprawdę wszędzie, na każdym możliwe znanym brokerze obsługującym kupowanie spółek znajdujących się poza granicami Europy…

Dołącz do nas! – https://older.glmtrades.pl/grupa-traderska/

Powiązane posty

Jak stworzyć dochód pasywny w internecie, i zarobić na początek 200.000,00zł ? Pobierz bezpłatnie więcej informacji

Po pobraniu otrzymasz :

Webinar

Z naszego webinaru dowiesz się, jak zarabiać na amerykańskiej giełdzie, mieszkając w Polsce. Poznasz tajniki wiedzy, które pozwolą ci zarabiać systematycznie.

Poradnik

Z poradnika, który został napisany specjalnie dla Ciebie, otrzymasz niezbędną wiedzę, aby zacząć swoją karierę jako Day Trader. Ten poradnik jest ważnym elementem edukacji każdego Inwestora.

Newsletter

Otrzymasz informacje ważnych wydarzeń oraz ciekawe oferty, nowości i inspiracje. Ponadto będziesz miał dostęp do codziennych transmisji na żywo na platformie YouTube.