Myślisz, że możesz być pretendentem? Zadaj sobie te kilka pytań, aby uzyskać dodatkowe odpowiedzi; wierz lub nie, możesz być bardziej gotowy niż myślisz a to że nigdy nie interesowałeś się swoimi finansami to jeszcze nie jest takie straszne. Lepiej później niż wcale.

1. Czy jesteś ciekawy co do handlu akcjami penny stock? Może nie wiesz co to oznacza? Pierwszym krokiem w kierunku handlu akcjami penny nie potrzebujesz dużego konta aby zacząć, wystarczą małe pieniądze by zacząć zarabiać.  Właściwie to wszystko zaczyna się od iskry ciekawości. Bez względu na to, jak się tu dostałeś, ciekawość jest jednym z pierwszych i najważniejszych kroków zmierzających do zostania traderem. Bez poczucia ciekawości i chęci poznania i zrobienia czegoś więcej, nie jesteś naprawdę gotowy do rozpoczęcia tradingu. Dlaczego penny stock? Ponieważ tylko tutaj będziesz mieć możliwość pomnożenia swojego konta o tysiące procent.

2. Czy marzysz o lepszym życiu lub o lepszych rzeczach? Czy masz poważne i konkretne cele? Jeśli tak, możesz być gotowy na trading akcjami penny stock. Podczas gdy sztuka tradingu akcjami penny jest fascynującym procesem, dla większości z nas jako traderów nie jest to czymś nadzwyczajnym a bardziej jest pragnieniem zmiany swojego życia na lepsze aby mieć większe zdolności osiągania nowych celów w życiu wymagających już większej gotówki. Jeśli jesteś marzycielem, jeśli chcesz poznać świat i jesteś gotów zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia, grupa glmtrades będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

3. Czy chcesz przyznać, że nie wiesz wszystkiego? Mówię tutaj poważnie. Jeśli nie jesteś dobrze poinformowany, nie wiesz jak inwestowac na giełdzie, nigdy nie uda ci się wyprzedzić sytuacji jako trader. Zaufanie przychodzi z czasem i doświadczeniem. Aby dostać się do tego miejsca, musisz poświęcić dużo czasu na naukę. Możliwość przyznania, że nie wiesz wszystkiego, sprawi, że będziesz lepszym uczniem i lepszym traderem. Jest to trudna przeszkoda dla niektórych ludzi, ale umiejętność przyznania, że jest tyle rzeczy, których musisz się nauczyć, jest świetnym znakiem, że jesteś gotowy by poznać tajniki zarabiania  na giełdzie na akcjach penny stock.

4. Czy masz dobre nawyki studiowania? To idzie w parze z ostatnim punktem. Aby naprawdę zdobyć wiedzę jako trader, musisz wypracować dobre nawyki uczenia się. Jeśli ich nie masz lub nigdy ich nie stworzyłeś, nie oznacza to, że nie możesz tradować. To po prostu oznacza, że musisz zmienić swoje nawyki. Chociaż można znaleźć dowolną liczbę tutoriali online w celu opracowania dobrych nawyków w nauce, ostatecznie sprowadza się to do spójności. Zaangażuj się w rzetelne uczenie się to pomoże ci się uporać z rutyną która na początku będzie wymagała dużych nakładów chęci i siły i będziesz na dobrej drodze.

5. Czy możesz się z tym uporać? Czy masz tyle energii na początku gdzie zaraz zabierasz się do pracy czujesz jakbyś mógł przenosić góry a tu po kilku dniach Cię to przerasta, ta moc w tobie gaśnie, następuje szybkie zatrzymanie, gdy sprawy stają się ciężkie? Jeśli tak jest, granie na giełdzie nie będzie dla ciebie, dopóki nie zmienisz swojego nastawienia. Dwie proste rzeczy, które mogą ci pomóc, są następujące: po pierwsze, wyznaczanie celów może pomóc utrzymać twoją motywację, po drugie, posiadanie mentora może pomóc w ogólnym doradztwie i gdy masz te słabe dni na pewno znajdziesz tę potrzebną pomoc do ruszenia dalej. Jestem tutaj by Cię wspierać gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Zawsze będziesz mógł liczyć na moją pomoc. 

6. Czy potrafisz poradzić sobie z ryzykiem? Przed rozpoczęciem kariery zawodowej ważne jest, aby ocenić poziom komfortu z ryzykiem. Pozwól mi wyjaśnić: jeśli masz niechęć do ryzyka, to nie znaczy, że nie możesz być traderem. Świadomość tego faktu może być pierwszym krokiem w kierunku jej zwalczania. Ryzyko jest nieodłączne na giełdzie. To tylko część procesu, ale jest to również część tego, dlaczego możesz czerpać z niego tak wiele finansowych korzyści. Nie chodzi o to, żebyś kiedykolwiek pokochał ryzyko, ale żeby odnieść sukces jako trader, musisz osiągnąć z nim komfort i wiedzieć w jaki sposób je kontrolować by było zawsze jak najmniejsze a najważniejsze jest to abyś wiedział co dokładnie robic.

7. Czy jesteś w stanie uczyć się na swoich błędach? Nie chcę cię przestraszyć, ale faktem jest, że jako trader popełnisz błędy. Czasami wiele z nich. Nawet najbardziej odpowiedzialny trader nie rozumie tego przez cały czas, ponieważ jest tak wiele zmiennych. Jednak tutaj jest klucz do tego, aby błędy były atutem: umiejętnością uczenia się na nich. Czy jesteś w stanie uczyć się na swoich błędach? Czy jesteś w stanie zrobić krok wstecz i zobaczyć, w jaki sposób ten błąd może cię poinformować i pomóc w dalszym rozwoju i wzmocnieniu w przyszłości? Jeśli tak, jesteś doskonałym kandydatem do zostania traderem. Tylko dzięki dogłębnej analizie swoich błędów dojdziesz do tego poziomu gdzie inni traderzy będą mogli ci tylko pozazdrościć.

8. Czy jesteś gotowy? To naprawdę instynktowne pytanie. Kiedy patrzysz na swoje życie i patrzysz na to, co możesz zyskać, stając się traderem, a także zastanawiasz się, czego będzie to od ciebie wymagać… czy wygląda na to, że jest to akurat dla ciebie? Zostanie odnoszącym sukcesy traderem nie jest dla wszystkich i to jest w porządku. Ale jeśli jesteś ciekawy, jeśli chcesz się uczyć, i jeśli chcesz spełnić swoje najśmielsze marzenia, to może czas zobaczyć, jakie są następne kroki do tego jak zostać milionerem.

Każdy może spróbować swoich sił w tradingu akcjami. Jednak, aby być naprawdę obiecującym i dobrym traderem, musisz zaangażować się mentalnie w proces poznawania tajników giełdy i nauczyć się jak powinno się to dobrze robić.

Całą tę wiedzę i doświadczenie zdobędziesz w naszej grupie traderów. Ucząc się od najlepszych traderów w Stanach Zjednoczonych i Europie teraz dostępne na Twoim komputerze u ciebie w domu, przytulnym gniazdku gdzie możesz śmiało rozpocząć swoją karierę bycia day traderem i spełniania swoich marzeń i celów. Wszystko jak widzisz stoi otworem przed tobą i aby zacząć z tego korzystać potrzebujesz właśnie tej siły, wewnętrznej chęci zmiany swojego życia na lepsze. Czy już to czujesz? Czy już jesteś gotowy?