Kiedy większość ludzi marzy o byciu milionerami, myślą o supersamochodach, wypasionym domu, ty przeczytaj ten artykuł, aby zobaczyć inne rozwiązania które mogą Tobie pomóc w pierwszych dniach swojej kariery na giełdzie.

Przede wszystkim nie martw się te wszystkie materialne dobra mogą być Twoje. Ale aby tam dotrzeć, będziesz musiał przebrnąć przez trochę mniej czarujący czas i włożyć dużo ciężkiej pracy. Tutaj przedstawię realistyczny obraz niektórych rzeczy, które powinieneś przewidzieć, gdy zaczniesz pracować nad swoimi marzeniami.

1. Teraz właśnie powiem tobie że stanie się milionerem jest proste. Ale – pozwól mi od razu wyjaśnić – proste nie musi oznaczać łatwe. Na najbardziej podstawowym poziomie, zarabianie milionów jest naprawdę kwestią uczenia się giełdy, a następnie doskonalenia i usprawniania tego w sposób, który pozwala na ciągłe osiąganie zysków i trzymanie się ich z czasem. Proste, prawda? To, co sprawia trudności, jest dokładnie takie samo, jak to, co je ułatwia. Musisz poświęcić czas na naukę; jest kilka rzeczy, do których możesz po prostu wskoczyć bez odrobiny treningu. Następnie musisz zaangażować się w pracę nad udoskonalaniem swoich metod, co wymaga dużo cierpliwości, wysiłku i trudnej autorefleksji. A może najtrudniejsze że ze wszystkim trzeba się uporać w kilka lat.

2. Nie potrzebujesz formalnej edukacji. To prawda: nie potrzebujesz dyplomu magistra, ani żadnego stopnia, aby zostać milionerem. Mark Zuckerberg, Ted Turner i Richard Branson potwierdzają, że nie jest to istotne: żaden z tych niezwykle bogatych i utalentowanych ludzi nie ukończył college’u. Nie, to nie znaczy, że szkoła jest bezwartościowa; jeśli chodziłeś do szkoły lub myślisz o powrocie do szkoły, to z pewnością nie przeszkodzi ci to w zarabianiu milionów. Ale dla tych z was, którzy myślą, że zarabianie milionów nie jest dla was możliwe, ponieważ nie macie tego kawałka papieru na ścianie, mam wiadomość: nie musisz mieć wykształcenia by osiągnąć sukces. Ale musisz mieć chęci

3. Musisz być chętny do nauki. Jak wspomniałem powyżej, nie potrzeba dyplomu, aby zostać milionerem. Ale nadal musisz się uczyć i doskonalić. Istnieje wiele różnych sposobów na opanowanie giełdy poza formalną oprawą szkolną. Zaangażowanie w naukę wybranego przez ciebie handlu, niezależnie od tego, czy chodzi o kurs weekendowy, czy o staroświecką naukę z książek, jest niezbędne do opanowania dowolnego rodzaju metody, którą wybrałeś.

4. Nie potrzeba na to dziesięcioleci. Mnóstwo potencjalnych milionerów strzela ten głupi zwrot: „jest już za późno, abym stał się milionerem”. To po prostu nieprawda, bez względu na wiek. Jest mało prawdopodobne, aby zarobić miliony z dnia na dzień, ale możesz stać się milionerem szybciej niż myślisz. Dzięki skupieniu i determinacji możesz zarobić miliony w dość krótkim czasie a najlepszym z tych sposobów jest dołączenie do szkoły glmtrades.pl i uczenia się tylko tego co jest najbardziej efektywne.

5. Musisz oszczędzać. To nie jest najbardziej ekscytująca część zostania milionerem, otwarcie to przyznam. Ale jeśli chcesz zostać milionerem, musisz zdobyć wiedzę na temat oszczędzania. Wiem, że to nie brzmi zabawnie, ale wysłuchaj mnie. Załóżmy, że zdecydowałeś się być inwestorem giełdy penny stock. Gdy zaczniesz zarabiać pieniądze i jeśli zapiszesz większość swoich zarobków, będziesz musiał zainwestować w przyszłość. Oznacza to, że nawet jeśli będziesz robić ten sam rodzaj transakcji, twoje zarobki wzrosną tylko dlatego, że inwestujesz więcej. Z czasem, nawet jeśli oszczędzasz większość tego, co robisz, twój zysk będzie coraz wyższy. Oznacza to, że nawet podczas „oszczędzania”, ostatecznie będziesz mógł kupić samochód lub mieszkanie bez wyzerowania swojego konta bankowego. Powiem tobie o swoim oszczędzaniu. Odkładałem każdą złotówkę, zarabiałem na polach truskawek i pomidorów. Obserwowałem rynek szukałem okazji do pomnożenia swojego kapitału. Gdy miałem 18 lat inwestowałem w ziemię a część pieniędzy inwestowałem na giełdzie w dobre spółki które dawały mi możliwość zwiększania swojego portfela. Wiedziałem jak inwestować na giełdzie. Zawsze uważałem na to aby nie wciągnąć się w niepotrzebne produkty finansowe których dobrze jeszcze wtedy nie rozumiałem.

6. Stanie się milionerem może być nudne. Prawdopodobnie nie powinienem ci tego mówić, ale myślę, że to ważne. Jak każda inna praca, może być nieciekawa. Ciągła rutyna i powtarzające się prace, czasami może to być mało interesujące i dokuczliwe. Jest to całkowicie w porządku gdyż podróż do stania się milionerem nie jest zabawą! Po prostu trzeba sie przyzwyczaić i wiedzieć że przestrzegając rutyny uczenia się giełdy, prowadzenia badań i ciągłego doskonalenia się, gdy faktycznie pracujesz nad celami, które tak desperacko chcesz osiągnąć dają doskonałe rezultaty. Osiągasz cele które zrobią z Ciebie kogoś innego niż jesteś teraz.

7. Milionerzy nie mają tylko jednej pracy. Aby zostać milionerem, musisz wybrać jedną rzecz do zrobienia i trzymać się jej na zawsze, prawda? Niekoniecznie. W rzeczywistości większość milionerów ma wiele „miejsc pracy” lub różnych źródeł dochodów. Różne źródła dochodów i pomysły na biznes mają wiele różnych wartości i pomagają zebrać i zaoszczędzić trochę grosza z różnych stron. Po pierwsze, pozwala to na dywersyfikację – nie wkładasz wszystkich swoich jajek do jednego koszyka jak to mówił Warren Buffet. Dlatego dobrze jest mieć dużo pomysłów w którym w każdym z nich realizujesz pomału jakiś cel. Budujesz swoje imperium. Nie każdy pomysł na biznes od razu wypali ale zrobiony z zacięciem i wiedzą na pewno odda tobie w przyszłości jakiś profit.

8. Będziesz chciał to rzucić. Chcę ci to powiedzieć, ponieważ jest to bardzo ważna, bardzo uniwersalna i bardzo normalna rzecz. W pewnym momencie zechcesz zrezygnować. Może to wynikać z kilku powodów: ciężkiej pracy, poświęcenia się, oszczędności, potrzeby nauki nowych rzeczy. W pewnym momencie, a może nawet w wielu miejscach, zechcesz zrezygnować. Istnieje jednak ogromna pomoc w dążeniu do tych swoich celi co chcesz osiągnąć, pomoc która może ci pomóc w kontynuowaniu swojego przedsięwzięcia: potrzebujesz osoby co pomoże tobie i będzie cię wspierać podczas tej drogi.

9. Potrzebujesz przyjaciół. Teraz, kiedy mówię o tym, pozwól mi wyjaśnić, czego potrzebujesz. Najpierw potrzebujesz mentora: to przewodnik, który może ci pomóc na drodze którą wybrałeś. Po drugie, potrzebujesz profesjonalnej grupy: mogą to być twoi rówieśnicy, grupa networkingowa lub możesz dołączyć do stowarzyszenia biznesowego. Ale pamiętaj że wszystkie te grupy mają bardzo dużą ilość ludzi którzy mogą zasypać cię niepotrzebnymi informacjami, zaśmiecając twój obraz planu który ułożyłeś.  Po to stworzyłem glmtrades.pl by cię zmotywować, zainspirować i pozwolić być na dobrej drodze dać tobie pełne wsparcie mentorskie. Po trzecie, potrzebujesz wsparcia rodziny i przyjaciół. Są to ludzie, którzy pomogą ci przetrwać ciężkie czasy i wesprą cię emocjonalnie podczas całej tej podróży.

10. Praca nigdy się nie kończy. Milionerzy nigdy tak naprawdę nie przechodzą na emeryturę. To dlatego, że aby stać się milionerem, potrzebujesz głębokiego wrodzonego pragnienia, aby odnieść sukces i zagrać w tę grę. To nie jest coś, co możesz wyłączyć. Ale szczerze mówiąc, milionerzy nie osiągnęliby tego w żaden inny sposób. Dla milionera emerytura brzmi jak śmierć: dlaczego mieliby chcieć wyłączyć swoje umysły i wyjść z gry? Wiedz o tym od samego początku: jeśli chcesz zostać milionerem, to jest to życiowa pogoń i nie chodzi tylko o pieniądze, to jest wyzwanie, w którym zawsze naciskasz, aby zobaczyć, co jeszcze możesz osiągnąć!

Sztuka zostania milionerem to nie tylko supersamochody i gorące supermodelki. Jest wiele codziennych zajęć i prac, które w to wkraczają i może to być trudne dla co niektórych. Co więcej, warto przewidywać część prawdy o zostaniu milionerem. Przygotuje cię to na trudne czasy, abyś mógł cieszyć się bardziej ekscytującymi częściami bycia milionerem! Dołącz do glmtrades.pl i pracuj nad swoim planem zostania milionerem. Tylko dzięki pomocy i swojej chęci osiągniesz sukces. Do zobaczenie wkrótce.