Nazywam się Jack Kowalski. Jestem założycielem edukacyjnej platformy handlowej GLM TRADES. Od kilkunastu lat z sukcesem inwestuję i zarabiam na polskim oraz amerykańskim rynku akcji. Należę do grona osób, którym udało się spełnić marzenie o wolności finansowej, prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem, człowiekiem spełnionym.

GLM TRADES to mój projekt-misja, który codziennie zyskuje nowych użytkowników i jest skierowany do każdego, kto chciałby nauczyć się sztuki handlu oraz uzyskać nieograniczone możliwości pomnażania kapitału na rynkach amerykańskich.

Tę stronę a także swoją pracę poświęcam dla ludzi młodych jak i starszych, którzy dopiero zaczynają trudną drogę rozwoju zawodowego i budowę stabilności finansowej oraz do wszystkich, którzy mają już doświadczenie w inwestowaniu na rynkach akcji i chcieliby doskonalić nabyte umiejętności.

Swoim przykładem pragnę pokazać, że wytrwałość, determinacja, zaangażowanie i życie z pasją otwierają drogę do sukcesu i przybliżają do życia wolnego od schematów i systemowych ograniczeń. Mój projekt to wiedza i doświadczenie, które chce przekazać innym – uczę efektywnych strategii i taktyk oraz odpowiedzialnego i świadomego poruszania się w rzeczywistości wykresów, słupków, alertów..

Jeśli masz poczucie finansowego niespełnienia, odnosisz wrażenie, że marnujesz czas i intelektualny potencjał na wykonywaniu pracy, która nie daje satysfakcji, pochłania większość Twojego czasu i ostatecznie nie pozwala na realizację finansowych celów, jeśli jesteś zmotywowany do zmiany i ciężkiej pracy oraz swoimi marzeniami wykraczasz poza przeciętność statystycznego mieszkańca naszego globu, zapraszam Cie do mojego projektu! Pomogę Ci sprawić, by ten czas i wyzwanie były przełomowym etapem w Twoim życiu, a każdy kolejny obfitował w wyjątkowe efekty naszej współpracy i zaangażowania. Dołącz do mojej szkoły! 

Czy chcesz dowiedzieć się jak zarobiłem ponad 285.000,00 $ w przeciągu roku, inwestując na rynku amerykańskim?
Pobierz bezpłatnie mój poradnik, poniżej!

Po pobraniu otrzymasz :

Webinar

Z naszego webinaru dowiesz się, jak skutecznie handlować na amerykańskiej giełdzie. Poznasz tajniki wiedzy, które pozwolą Ci zarabiać systematycznie.

Poradnik

Z poradnika, który został napisany specjalnie dla Ciebie, otrzymasz niezbędną wiedzę, aby zacząć swoją karierę jako Day Trader. Ten poradnik jest ważnym elementem edukacji każdego Inwestora.

WARTOŚCIOWY KONTENT

Otrzymasz informacje ważnych wydarzeń, nowości i inspiracje. Ponadto będziesz miał dostęp do codziennych transmisji na żywo na platformie YouTube.

Copyright © 2020 GLM Trades. All rights reserved.