Kontrakty terminowe Dow Jones spadły solidnie w niedzielę, podobnie jak kontrakty S&P 500 i kontrakty Nasdaq, ponieważ nowe przypadki koronawirusa wykazują tendencję wzrostową w Stanach Zjednoczonych i wybuchają w Pekinie i Tokio.

Podczas szalonej akcji w ciągu dnia miej oko na najlepsze akcje handlujące ściśle w pobliżu punktów zakupu: Nvidia (NVDA), PayPal (PYPL), ServiceNow (NOW), Cloudflare (NET) i BioMarin Pharmaceutical (BMRN). Tymczasem dokonamy przeglądu Tesli (TSLA), od akcji giełdowej TSLA do nagłówków, takich jak najnowsze komentarze Elona Muska na temat Tesli Semi.

Oszałamiająca czwartkowa wyprzedaż na giełdzie odzwierciedlała obawy związane z rosnącą liczbą spraw Covid-19 i ożywieniem gospodarczym. W piątek główne indeksy nieznacznie odbiły się, handlując w górę i w dół z pewnymi przyzwoitymi akcjami na koniec. Inwestorzy muszą zwracać szczególną uwagę na wiec na giełdzie koronawirusów testujący kluczowe poziomy w sposób podobny do biczowania.

Zachowaj spokój, otwarty umysł, bądź zdecydowany i zachowaj elastyczność. Dow Jones Dzisiaj Kontrakty terminowe Dow Jones spadły o 1,65% w stosunku do wartości godziwej. Kontrakty terminowe S&P 500 spadły o 1,45%. Kontrakty terminowe Nasdaq 100 wycofały się o 1%. W ostatnich dniach kontrakty Dow Jones wykazały większe wahania i ruchy, podobnie jak zwykłe sesje. Nadal futures Dow nie są tak niestabilne jak podczas krachu na rynku. Sprzedaż detaliczna w Chinach w maju spadła o 2,8% w porównaniu z rokiem poprzednim. To wzrost z -7,5% w kwietniu, ale nieco gorzej niż w przypadku -2,3%. Produkcja przemysłowa wzrosła o 4,4% w porównaniu do maja 2019 r., Poniżej szacunków o 5%, ale lepiej niż w kwietniu 3,9%.

Inwestycje w środki trwałe spadły o 6,3% w okresie styczeń-maj w porównaniu z rokiem poprzednim. Analitycy oczekiwali spadku o 6%. Pamiętaj, że natychmiastowa akcja na kontraktach terminowych Dow i innych miejscach niekoniecznie przekłada się na faktyczny obrót w następnej regularnej sesji giełdowej. W piątek kontrakty terminowe Dow Jones wskazywały na silne zyski, nie przewidując dużych ruchów w górę i w dół w ciągu dnia.